Dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie oraz starannie dobranym i przetworzonym materiałom, oferujemy Państwu jedne z najlepszych jakościowo stopnic do schodów. Nasze stopnie do schodów oprócz wyglądu, na który zwracamy szczególną uwagę, zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Produkujemy stopnie do schodów od ponad 20 lat co daje nam unikalne doświadczenie na rynku. W tym czasie mieliśmy zarówno dobre chwile, jak i sytuacje kryzysowe. Wynik zawsze był korzystny, a jako dowód mamy referencje klientów. Doświadczenie to jedna z naszych wizytówek.

Zapraszamy do kontaktu:

Stolarstwo – stopnice na schody – Śląsk

Adres e-mail:

 [email protected]

Adres:Bohaterów 2 

Kopienica, Śląsk  – 15km od Gliwic

42-674

Godziny: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota 09:00 – 17:00

Obsługa klienta:

 727553470

Obsługa klienta:

 603114047

CO MY ROBIMY?

Dbamy o bezpieczeństwo i estetykę Twojego mieszkania lub domu. Tworzymy stopnie, balustrady i inne elementy drewniane, aby pozbyć się zmartwień. Myślimy i realizujemy je według wysokich standardów. Poświęcamy się Twoim potrzebom!

JAK TO ROBIMY?

Podstawowe materiały są starannie dobierane i przetwarzane na maszynach najnowszej generacji. Wykończenia wykonywane są poprzez nakładanie odpornych na ścieranie lakierów i łączenia wykonane profesjonalnymi klejami.

Po co komu stopnice schodowe?

Schody są jednym z głównych, a często dominującym akcentem we wnętrzu domu. Choć występują schody jedno-, dwustopniowe, spiralne i wspornikowe, często w konkretnym obiekcie ze względu na ograniczone możliwości techniczne, wybór konkretnej konfiguracji przestrzeni mieszkalnej sprowadza się do dwóch lub trzech opcji. Kolejnym ważnym etapem jest zaprojektowanie pod konkretną lokalizację i precyzyjny montaż.
W zabudowie indywidualnej najczęściej preferowane są schody drewniane. Drewniane schody dodają ciepła domowi i podkreślają piękno pomieszczeń. Podczas instalowania tego detalu wewnętrznego w budynkach użyteczności publicznej, drewno zwykle zastępuje się metalem i szkłem.

Schody to nie tylko funkcjonalność, ale także styl

Niepowtarzalny styl schodów to pierwsza myśl, gdy myślisz o montażu schodów w nowym domu. Niewątpliwie schody to jeden z najbardziej efektownych detali wnętrza domu. Indywidualność tego funkcjonalnego mebla można osiągnąć wybierając drewno z szerokiej gamy kolorów i rodzajów surowca. Jedną z najważniejszych zasad projektowania i budowy schodów jest bezpieczeństwo. Oprócz bardzo ważnego czynnika estetycznego konieczne jest spełnienie wszelkich możliwych wymogów bezpieczeństwa. Jeśli w domu są dzieci, warto wybrać bezpieczniejsze balustrady schodowe z cofniętymi poręczami lub zastosować zauszniki zamiast tralek. Zalecana odległość między tralkami nie przekracza 10 cm. Architekci projektujący schody zawsze zwracają uwagę na to, aby powierzchnia stopni była bardziej chropowata lub są w nich frezowane listwy antypoślizgowe wykonane z gumy, plastiku aluminiowego.

Bardzo ważnym kryterium bezpieczeństwa jest dobre oświetlenie schodów, dlatego projektując oświetlenie ogólne wnętrza domu, należy również zwrócić większą uwagę na oświetlenie schodów. Najczęściej stosowane są świetlówki energooszczędne o niższej mocy. Możliwe jest zastosowanie automatycznie uruchamianych źródeł światła, regulatorów oświetlenia oraz montaż włączników w dogodnych miejscach na schodach. Źródła światła są zawsze instalowane w taki sposób, aby łatwo było wymienić części instalacyjne i żarówki.

Zobacz nasze piękne podświetlane stopnice schodowe:

Schody drewniane ( Tartak Strzybnica ) – przytulniejszy dom

Budynek, podobnie jak człowiek, wygląda z zewnątrz w jedną stronę, gdy widzą go inni, a od wewnątrz może być zupełnie inny, gdy chcesz czuć się komfortowo i dobrze się bawić. Tworząc wnętrze domu dokłada się starań, aby wszystkie elementy były ze sobą w harmonii. Dostrzegamy też trend, że ostatnimi czasy celem jest, aby domy wyróżniały się nie luksusem, ale oryginalnością. Jedną z głównych atrakcji budynku są schody i oczywiście ich balustrady. Ostatnio coraz częściej wybierane są schody drewniane. Dzieje się tak ze względu na szczególne właściwości drewna – ociepla domy i podkreśla ich piękno. Podczas montażu tego detalu wnętrza w budynkach użyteczności publicznej drewno zwykle zastępuje się metalem i szkłem, natomiast w domach indywidualnych preferowane są schody drewniane. Wiadomo, że prawie wszystkie schody to produkty niestandardowe. Są jak wielka układanka złożona z osobnych i często niestandardowych części. Każdy szczegół okucia jest wyjątkowy – sama balustrada składa się z dziesięciu lub więcej różnych elementów. Schody konstruuje się i składa po prostu z kawałków. Dlatego produkcja stopnic schodowych to niezwykle złożony proces. Dekoracja schodów zwykle zależy od życzeń i preferencji samych ludzi. Zwykle, aby osiągnąć oryginalność i indywidualność, wybierane są niepowtarzalne detale schodów. Dużym zainteresowaniem cieszą się tu również balustrady schodowe . Łącząc balustrady z wnętrzem domu, możesz również wybrać najbardziej różnorodne – zarówno szkło, jak i metal. Jednak być może najważniejszą rzeczą w tym procesie jest uzgodnienie wszystkich szczegółów schodów ze specjalistami i wysłuchanie ich rad.